Sarı Enerji'de Hayat

Sarı Enerji Ailesi olarak başarılarımızın ardında, hep daha iyiyi hedefleyen vizyonumuz ve finansal yapımızla çalışanları tarafından benimsenmiş güçlü kurum kültürü ve prensipleri yer almaktadır. 

Yüksek güven kültürü üzerine kurduğumuz çalışma politikalarımız ve hayata geçirdiğimiz fark yaratan, yenilikçi uygulamalarımızla çalışan memnuniyetine ve mutluluğuna önem veren bir kurum olarak harika iş yeri kriterlerini sağlayarak 2022 Şubat ayında “Great Place to Work Certified” şirketi olmayı başardık. Önümüzdeki yıllarda da yüksek güven kültürü üzerine kurduğumuz çalışma politikalarımızın sürdürülebilir kılmak en büyük hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

Sarı Enerji olarak; prosedür ve kurallara uygun, şeffaf İK politikalarımızla bireylere, topluma, ülkemize ve çevreye karşı sorumluluklarımızı yerine getiririz. Yaptığımız her işin, attığımız her adımın odağında “insan” vardır. Sürekli gelişim, merak, araştırıcı ruhumuz ve yıllar içinde edindiğimiz uzmanlığımız, hayatın her anına enerji ve değer katan çözümler geliştirmemizi sağlar. 

Çalışma arkadaşlarımızın farklı fikirlerini ifade etmelerine olanak yaratır, sosyal ihtiyaçlarına değer verir ve başarılarını beraber kutlarız. Çalışma arkadaşlarımızın ve paydaşlarımızın değişen koşullarda ortaya çıkan ihtiyaçlarını takip eder, çalışma ortamında, iş yapış sistemimizde, ürün ve hizmetlerimizde gerekli geliştirmeleri yaparak, attığımız adımlarla elektrik sektörüne öncülük eder, sektörde gelişime ve değişime yön veririz. 

Ruhumuzdaki merakla ürün, süreç ve hizmetleri daha verimli, hızlı ve hatasız yerine getirmek için yeni yollar deneriz. Bireylere, topluma, ülkemize,  çevreye ve gelecek nesillere karşı duyduğumuz sorumluluk bilinciyle, iş ahlakı, şeffaflık, toplumsal değerlere ve çevreye saygı en önemli önceliklerimizdir. Yüksek ahlak standartlarıyla duyarlılık, sorumluluk, hayata dokunan dinamik ve yenilikçi değerlerimiz işimizi yaparken bize rehberlik eden pusulamızdır.